podaruj prezent
Czytaj więcej

Sala konferencyjna, przerwy kawowe

19
lis 2019
20
lis 2019
Rezerwuj online

Konferencje i szkolenia

Spichlerz Pod Żurawiem jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, eventów i pikników. Przekazujemy do Państwa dyspozycji salę konferencyjną z dostępem do internetu bezprzewodowego, wyposażoną w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, ekran, tablicę fliphart i mazaki.
Dajemy możliwość aranżacji sali o powierzchni 55 m2 – w ustawieniu teatralnym dla 60 osób, w ustawieniu w podkowę dla 40 osób, w układzie szkolnym dla 24 osób. Szkolenia przeprowadzone w znakomitych warunkach z pewnością przebiegną w miłej atmosferze. Zapewniamy również serwis konferencyjny, smaczne obiady i kolacje, także w formie bufetu. W słoneczne dni proponujemy przerwę kawową w ogrodzie.
 

Podczas wynajęcia sali konferencyjnej oferujemy wybór przerw kawowych dla grup szkoleniowych: 

PRZERWA PODSTAWOWA kawa, herbata, soki, woda

PRZERWA KLASYCZNA kawa, herbata, soki, woda, mix kruchych ciasteczek

PRZERWA WITAMINOWA kawa, herbata, woda, soki świeżo wyciskane, owoce krojone, jogurt naturalny z orzechami i miodem, tartinki z serkiem i warzywami

PRZERWA FITNES kawa, herbata, soki, woda, granola z jogurtem naturalnym i musem owocowym, owoce krojone, paluszki warzywne z dipem

PRZERWA REGENERACYJNA kawa, herbata, soki, woda, mix duńskich ciastek, crossainty, tosty francuskie

PRZERWA POBUDZAJĄCA kawa, herbata, woda, soki świeżo wyciskane, owoce krojone (pomarańcz, grejpfrut), eklerki w czekoladzie, crossainty z czekoladą, ciasto czekoladowe, cukierki

PRZERWA WYKWINTNA kawa, herbata, woda, soki świeżo wyciskane, mix kruchych ciasteczek, sernik, szarlotka, cisto czekoladowe, owoce krojone, owoce w całości, wybór kanapek na chlebie tostowym (z serem żółtym, z szynką, z pomidorem i mozzarellą, z łososiem wędzonym )

PRZERWA ENERGETYCZNA kawa, herbata, soki, woda, owoce w jogurcie, ciastka kruche z ziarnami, wybór kanapek na pieczywie pełnoziarnistym (z rostbefem i konfiturą z czerwonej cebuli, z łososiem wędzonym i musem chrzanowym, z szynką dojrzewającą i rucolą)

 
newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij