podaruj prezent
I Turniej Trzech Stoków “Krainy Lessowych Wąwozów” w dniach 6 - 10 lutego

I Turniej Trzech Stoków “Krainy Lessowych Wąwozów” w dniach 6 - 10 lutego

I Turniej Trzech Stoków “Krainy Lessowych Wąwozów” odbędzie się w dniach 6-10 lutego 2017 na stokach narciarskich w Rąblowie, Kazimierzu Dolnym i Parchatce.

Organizatorami zawodów są: Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów” z siedzibą w Nałęczowie oraz stoki narciarskie w Kazimierzu Dolnym, Rąblowie i Parchatce. Zimowa impreza sportowa jest organizowana po raz pierwszy, ale pomysłodawcy liczą na to, że zagości na stałe w kalendarzu imprez regionalnych. Jej głównym celem jest promowanie narciarstwa, aktywnego wypoczynku i turystyki zimowej na Lubelszczyźnie. Jednocześnie organizatorzy turnieju chcą przedstawić ofertę obiektów sportowych w regionie, które są znakomicie przystosowane do uprawiania sportów zimowych.

Rozgrywki zostaną przeprowadzone w kategorii „slalom gigant" na każdym ze stoków w następujących terminach:

06.02.2017 – Stok Narciarski w Rąblowie
08.02.2017 – Stacja Narciarska w  Kazimierzu Dolnym
10.02.2017 – Stok Narciarski w Parchatce

Podczas ostatniego etapu w Parchatce zostaną rozstrzygnięte wyniki całego turnieju.

Zawody będą prowadzone dla dwóch kategorii wiekowych:

•    dzieci i młodzież w grupie wiekowej od 10 do 18 lat
•    grupa open 18+ z podziałem na kobiety i mężczyzn

Zgłoszenia osób zainteresowanych uczestnictwem w tym wydarzeniu są przyjmowane osobiście w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Lessowych Wąwozów" w Nałęczowie (Al. Kasztanowa 2) lub za pośrednictwem poczty e-mail na adres: info@kraina.org.pl  

Informacje dotyczące zgłoszeń można też uzyskać w Biurze LOT „Kraina Lessowych Wąwozów" pod numerami telefonów: 81 501 65 94, 81 501 61 01

Agnieszka Stelmach

 

newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij