podaruj prezent
Spichlerz pod Żurawiem to idealne miejsce dla grup i wycieczek

Spichlerz pod Żurawiem to idealne miejsce dla grup i wycieczek

Spichlerz pod Żurawiem jest doskonałym miejscem do organizowania spotkań integracyjnych, szkoleń, imprez okolicznościowych i wycieczek szkolnych. Naszą ofertę kierujemy do firm, szkół, biur podróży, klubów seniora, grup młodzieżowych oraz instytucji państwowych.

Nowoczesny ośrodek mieszczący się w zabytkowym budynku XVII-wiecznego spichlerza jest usytuowany tuż przy bulwarze spacerowym wzdłuż Wisły. Widok z okien rozpościera się na rzekę i malownicze wzgórza. Na terenie obiektu posiadamy miejsce biesiadne, gdzie przy ognisku i wspólnym pieczeniu kiełbasek można spędzać mile czas w gronie znajomych lub współpracowników. Restauracja oferuje smaczne posiłki przygotowywane z regionalnych produktów według tradycyjnych przepisów. W naszym eleganckim ośrodku organizujemy na życzenie Gości różne imprezy okolicznościowe. Dysponujemy 70 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4-osobowych oraz w pełni wyposażoną salą konferencyjną.

Przestronne pokoje o wysokim standardzie oraz bliskość najważniejszych atrakcji Kazimierza Dolnego pozwalają dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Specjalnie dla grup powyżej 20 osób mamy atrakcyjne zniżki i dodatkowe pakiety usług: pełne wyżywienie w Restauracji, interesujące wycieczki po Kazimierzu Dolnym i jego malowniczych okolicach oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij