podaruj prezent
Weekendowe atrakcje 4 - 5 lutego

Weekendowe atrakcje 4 - 5 lutego

W sobotę 4 lutego zapraszamy naszych Gości do udziału w wieczornym ognisku na terenie ośrodka. 
Koszt uczestnictwa w smacznej i radosnej biesiadzie wynosi 25 zł/os.

W tej cenie uczestnik imprezy otrzyma kiełbaskę ogniskową, gorącą zupę gulaszową, pieczywo, keczup, musztardę, chrzan, naczynia jednorazowe, grzane wino (200ml) lub piwo (500ml) wedle życzenia, a dla dzieci gorącą herbatkę. 
Ognisko rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do 21:00.

 

W niedzielę 5 lutego zapraszamy naszych Gości na zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem.
O godz. 11.30 wyruszamy sprzed naszego ośrodka na niezwykły spacer w towarzystwie doświadczonego przewodnika. 
Malowniczy Kazimierz Dolny - mekka malarzy i artystów - jest jest jednym z najsłynniejszych kurortów chętnie odwiedzanym przez polskich i zagranicznych turystów. 
W Polsce jest niewiele miast z tak urokliwą starówką i Rynkiem. Spokojny spacer z  przewodnikiem umożliwi Państwu poznanie najważniejszych zabytków miasta. 
Pięknie zdobione kamieniczki, kilkusetletnia studnia na Rynku i wiekowe kościoły wywołują wrażenie, że czas się tutaj zatrzymał! Na Małym Rynku, gdzie przed wojną była dzielnica żydowska, stoi XVIII-wieczna synagoga i drewniany budynek jatek. Wędrując brukowanymi uliczkami można podziwiać zarówno perły renesansowej architektury, jak i drewniane wille ze staromodnymi podcienimi, gankami i zacisznymi ogrodami. Z miejscowej Baszty, ruin gotyckiego Zamku oraz Góry Trzech Krzyży roztacza się zachwycający widok na miasto i okolicę. Wzdłuż Wisły ciągnie się spacerowy bulwar, skąd można podziwiać dostojne spichlerze, pamiętające jeszcze czasy Kazimierza Wielkiego. 
Po wycieczce miło będzie wrócić na dobrą kawę w zabytkowych murach Spichlerza pod Żurawiem.

Koszt wycieczki:

15 zł/osoba dorosła

8 zł/dziecko

 

Agnieszka Stelmach

newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij