podaruj prezent
Wielkanoc w Spichlerzu pod Żurawiem

Wielkanoc w Spichlerzu pod Żurawiem

Ten wyjątkowy czas warto spędzić w Kazimierzu Dolnym, który po zimowym letargu budzi się do życia w pierwszych promieniach wiosennego słońca. A o zachwycającej wiośnie w magicznym miasteczku można pisać długie poematy! 

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Spichlerz pod Żurawiem przygotował wyjątkową ofertę świąteczną. W Wielką Sobotę powitamy naszych miłych Gości kazimierskim przysmakiem, po południu w sali zabaw dla małych milusińskich odbędą się projekcje bajek i animacje z malowaniem pisanek zakończone konkursem na najpiękniejszą z nich! Szef regionalnej restauracji “Kłos” przygotuje dla Państwa pyszną obiadokolację. 

Świąteczną niedzielę rozpoczniemy uroczystym śniadaniem Wielkanocnym z tradycyjnymi przysmakami. W tym dniu dzieci otrzymają w prezencie słodkiego Zajączka Wielkanocnego. Po południu zaprosimy Gości na dwudaniową obiadokolację z deserem i lampką wybornego wina. 

W poniedziałek, w radosnym dniu “śmigusa dyngusa” po zdrowym i pożywnym śniadaniu zachęcamy Państwa do spacerów po zabytkowym miasteczku, nadwiślańskim bulwarze lub okolicznych wąwozach. Dla tych z Państwa, którzy lubią aktywny wypoczynek proponujemy dodatkowe atrakcje: przejażdżki bryczką po Kazimierzu Dolnym, zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem oraz fascynujące jazdy off road.

Kazimierz Dolny rozkwitający zielenią, wiosennym słońcem i radosnym świergotem ptaków, to wręcz wymarzone miejsce do spędzenia beztroskich, rodzinnych świąt Wielkanocnych! Serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi!

newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij