podaruj prezent
Czytaj więcej

O ośrodku

Zamieszkaj nad Wisłą

23
lip 2018
24
lip 2018
Rezerwuj online

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

SPICHLERZ POD ŻURAWIEM

Od 15 października 2016 r. zapraszamy Państwa do odnowionego Ośrodeka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Spichlerz pod Żurawiem. Nasz obiekt znajduje się nad brzegiem Wisły, tuż przy bulwarze spacerowym. Do dyspozycji Gości oddajemy 19 przestronnych pokoi z łazienką. Wszystkie wnętrza są gustownie urządzone, mają piękną kolorystykę i niebanalne dodatki. Na ścianach widnieją oryginalne fototapety przedstawiające urokliwe zakątki Kazimierza Dolnego

Zapraszamy do XVII-wiecznego Spichlerza pod Żurawiem w urokliwym Kazimierzu Dolnym. To jedyne w swoim rodzaju miejsce umiejętnie łączące swoją długą historię z nowoczesnym sznytem. Zabytkowy budynek jest położony nad samym brzegiem Wisły, tuż przy trasie spacerowej. Jego charakterystyczne elementy to niezmienne od wieków małe okienka, tworzące niepowtarzalną atmosferę.

            Spichlerz pod Żurawiem to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku rodzinnego, romantycznego wypadu we dwoje, jak również dla Gości biznesowych i firm. W niedawno wyremontowanym hotelu mają Państwo do dyspozycji 19 komfortowych pokoi (1, 2, 3 i 4 osobowych). Wszystkie są bardzo przestronne, gustownie urządzone i utrzymane w przyjemnej kolorystyce. W każdym z nich ciekawym akcentem dekoracyjnym są duże ścienne fototapety, ukazujące różne charakterystyczne zakątki dla Kazimierza Dolnego.

            Pokoje mają w pełni wyposażoną wygodną łazienkę, dostęp do internetu, telewizję kablową oraz czajnik elektryczny. Na parterze znajduje się stylowa restauracja, serwująca pyszne śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Dla grup powyżej 10 osób organizujemy również kolacje integracyjne, spotkania okolicznościowe, takie jak chrzciny, wesela, komunie i inne.

            Nasz ośrodek jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, eventów i pikników. Proponujemy przy tym urozmaiconą ofertę atrakcji, w terenie i w hotelu. Dysponujemy salą konferencyjną z dostępem do internetu bezprzewodowego, wyposażoną w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, ekran, tablicę fliphart i mazaki i zapewniamy serwis konferencyjny. Ponadto oferujemy bezpłatny parking, bawialnię dla dzieci

i bilard. Hotel jest przyjazny zwierzętom. Z tyłu obiektu znajduje się teren biesiadny, na którym odbywają się ogniska i imprezy.

            Mamy nadzieję, że zatrzymując się u nas, podobnie jak my, Nasi Goście zakochają się w Kazimierzu!

 

Regulamin przyjmowania zwierząt w Spichlerzu pod Żurawiem (Przyjazd ze zwierzęciem należy zgłosić już podczas rezerwacji):

  • Doba dla każdego czworonoga wynosi 40 zł / doba
  • Ośrodek udostępnia miski dla psów/kotów.
  • Ośrodek udostępnia specjalne koce do spania dla zwierząt
  • Wszelkie hałasy zwierząt powinny być ograniczone do minimum, aby zapewnić innym gościom spokój i intymność
  • Istnieje zakaz zostawiania zwierzęcia w pokoju bez opieki. W wyjątkowych przypadkach należy poinformować o tym fakcie recepcję
  • W miejscach ogólnodostępnych właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu
  • Zabrania się wprowadzania zwierząt do restauracji
  • Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzęta odpowiada ich właściciel
  • Przed opuszczeniem ośrodka właściciel jest zobowiązany do uiszczenia kwoty adekwatnej do zniszczeń wyrządzonych przez zwierzę 

 

opinie pełnoekranowe

Oferty Specjalne

Zobacz wszystkie
newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij