podaruj prezent
Czytaj więcej

Spotkania firmowe

12
lis 2019
13
lis 2019
Rezerwuj online

Zorganizuj uroczysty Bankiet w Kazimierzu Dolnym

Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na bankiet lub spotkanie firmowe zaplanuj je w Kazimierzu Dolnym. Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez firmowych, cechuje nas  miła osbługa i indywidualne podejście do każdej imprezy. Serwujemy pyszną regionalną kuchnię, dbamy o wystrój i detale podczas każdego wydarzenia. Oferujemy Salę Restauracyjną dla grup do 70 osób, namiot bankietowy dla grup do 50 osób, miejsce grillowe i miejsce koncertowe.  Nasza Sala Resturacyjna pozowli stworzyć imprezę w niezapozmnianym kazimierskim klimacie przez swój wystrój i kolorystykę. Chętnie podejmiemy się organizacji imprez z określonym scenariuszem czy aranżacją jak garden party, rustakalne akcenty czy lubelski folk. 

Dlaczego warto zorganizować wieczór firmowy właśnie u nas

  • Istnieje możliwość rezerwacji obiektu na wyłączność Hotelu i Resturacji.
  • Możliwość organizacji przyjęcia na dworze w formie Garden Party, możliwość organizacji koncertu podczas przyjęcia.
  • Przygotowujemy scenariusze imprezy, wszystko co się dzieje w trakcie uroczystości jest szczegółowo zaplanowane i omówione. Manager Ośrodka zawsze czuwa nad przebiegiem całej imprezy.  
  • Oferujemy regionalną, pyszną kuchnię, a zestawy menu rozpoczynją się już od. 80zł/os.
  • Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez, a nasz obsługa nie jest przypadkowa 

Przygototwywaliśmy  bankiety dla takich firm jak Castorama, Budimex, Warta,  Politechnika Lubelska, Pepsi, WBK Bank Zachodni oraz wiele innych.  Cieszymy się bardzo dobrą opinią, a nasze usługi są zawsze profesjonalnie na najwyższym poziomie. Poza profesjonalizmem szczycimy się prostą serdecznością, gościnnością i naszym regionem.  Zapraszamy! 

Rezerwacje terminów 

Bartosz Litwinek m:marketing@spichlerzpodzurawiem.pl. t: 512-433-328

 

 

 

newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij