podaruj prezent
Czytaj więcej

Wesela

19
lis 2019
20
lis 2019
Rezerwuj online

Wyjątkowe Wesele w Kazimierzu Dolnym

Tak jak i w modzie, w tematyce ślubnej również przewijają się pewne trendy. Powoli odchodzimy już od wesel dla kilkuset osób, na rzecz kameralnych uroczystości zorganizowanych w oryginalny sposób. Idealną scenerią dla takiego przyjęcia jest Spichlerz pod Żurawiem.

Najważniejszy dzień w życiu - tak wiele par określa swój ślub i wesele. To dzień, który rozpoczyna nowy etap, a który poprzedzony jest wieloma miesiącami przygotowań. Coraz więcej par rezygnuje jednak z dużych wesel, nie tylko ze względu na kwestie budżetowe, ale również chcąc uczynić z niego uroczystość spędzoną tylko w gronie najbliższych. Dzięki temu uroczystość jest kameralna i niepowtarzalna, co odzwierciedla gust młodej pary. W przypadku niedużych wesel daje to ogromne pole do popisu przy organizacji.

W Spichlerzu pod Żurawiem staramy się zrealizować oczekiwania narzeczonych, ale również wspierać ich przy kolejnych etapach planowania uroczystości. Tak, by proces ten był czystą przyjemnością, pozbawioną przedślubnego stresu i paniki.
Kazimierz Dolny niejako podpowiada nam pewną estetykę, z której możemy czerpać. Bliskie sąsiedztwo malowniczej doliny Wisły zainspirowało nas do stworzenia oferty dla uroczystości plenerowych, a dokładniej możliwości organizacji ślubu cywilnego nad Wisłą. Oferujemy wypożyczenie pięknego namiotu dla kilkudziesięciu osób, który rozkładamy na terenie zielonym za naszym hotelem. Dbamy przy tym o tak ważne kwestie jak oświetlenie, które w naszym wydaniu nie tylko spełnia swoją funkcję, ale jest przy tym dekoracją samą w sobie. Bliska jest nam estetyka boho, rustykalna i folklor, zatem całość może pięknie nawiązywać do sielskiego klimatu Kazimierza Dolnego. Uwielbiamy delikatne dekoracje, nadające niepowtarzalnego charakteru, takie jak lampiony, świece, drewniane podkładki. delikatne gałązki, len i piękne koronki. Realizujemy również wszelkie życzenia odnośnie kolorystyki wystroju. Współpracujemy z profesjonalną florystką, która zadba o każdy szczegół na sali. Przed namiotem rozstawiamy parkiet do tańca, który nawiązuje do dawnych potańcówek na świeżym powietrzu. Przygotowujemy scenariusze imprezy, wszystko co się dzieje w trakcie uroczystości jest szczegółowo zaplanowane i omówione.

 

Serwowana przez nas kuchnia nawiązuje do tradycji regionu. Realizujemy ponadto specjalne życzenia dotyczące konkretnej diety czy menu dla dzieci. W razie niepogody całość uroczystości można przenieść do naszej klimatycznej restauracji, która pomieści kilkadziesiąt osób. Na czas wydarzenia rezerwujemy całość hotelu, a więc goście mają od razu zapewniony nocleg. Para młoda za to zostaje ulokowana w specjalnym apartamencie premium. 
Spotkanie z przyszłymi nowożeńcami rozpoczynamy od ułożenia tak zwanej tablicy inspiracji, dzięki której wspólnie ustalamy ostateczny wygląd uroczystości. Podpowiadamy, słuchamy i realizujemy marzenia danej pary, tak by całość była unikalna i oddawała ich gust. Jeżeli narzeczeni nie wiedzą do kogo mają się zwrócić w poszczególnych sprawach to mogą liczyć na nasze sugestie. Współpracujemy z uzdolnionymi i doświadczonymi fotografami, kamerzystami, wizażystką, fryzjerem, dekoratorem i cukiernikiem. Podpowiadamy, gdzie warto udać się po suknie ślubną i garnitur, a także wybrać idealne obrączki. A sami zadbamy o piękną oprawę graficzną, czyli zaproszenia, winietki czy menu. Przygotowujemy również kącik zabaw dla dzieci, tak by nie nie nudziły się przez cały wieczór.

 

Jesteśmy przygotowani na dodatkowe atrakcje takie jak fotobudka, pokaz barmański, czy wyświetlanie filmu o historii danego związku, co więcej proponujemy możliwość zmontowania go. A wcześniej możemy pomóc w organizacji  niezapomnianego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, z atrakcjami takimi rejs promem czy wyprawa na paintball lub offroad. Zwyczajem jest już przygotowanie upominków dla gości, o które też zadbamy. Mogą to być czekoladki, mała nalewka, spersonalizowane cukierki lub regionalne mini przetwory, które są symbolem naszego regionu, oczywiście estetycznie zapakowane. Wszystko to idealnie wpisuje się w sielski klimat Kazimierza. Zbieranie życzeń na ślubie nie powinno ograniczyć się jedynie do momentu ich składania przed kościołem. Naszym zdaniem powinien pozostać po nich materialny ślad. Księga gości to idealne rozwiązanie, którą przygotowujemy na życzenie. 
Nasz zespół ma duże doświadczenie w organizacji różnych eventów, a ponadto uwielbiamy kameralne uroczystości, w których wzruszające emocje grają główną rolę. Jesteśmy doświadczoną i lubiącą się załogą. Nasi kelnerzy to nader sympatyczne i bardzo profesjonalne osoby, które dbają o nienaganny przebieg uroczystości. Kucharze są rozmiłowani w kuchni regionalnej i wiedzą jak uczynić przyjęcie najbardziej apetycznym. A właściciele hotele traktują go jak drugi dom. Zespół Spichlerza pod Żurawiem to świetnie funkcjonujący organizm, w którym każdy wie, co ma robić i przede wszystkim lubi to miejsce. Nasza myśl przewodnia to: Zakochaj się w Kazimierzu. Celebrowanie pięknego uczucia młodej pary oznacza dla nas wykreowanie jedynej w swoim rodzaju uroczystości, która będzie wzruszająca, ciepła i wspominana przez wiele kolejnych lat. 

Jesli marzysz o romantycznym, kameralnym przyjęciu w stylu folkowym lub rustykalnym nasz Ośrodek jest idealnym miejscem do zapalnowania takiej uroczystości. Dysponujemy miejscami noclegowymi i salą dla Gości do 70 osób. Na przyjęcie weselne oferujemy wynajem całego obiektu na wyłączność, co pozwala nam na indywidualne podejście, możliwość realizcji wymarzonych aranżacji przestrzeni.  

Podsumowując, dlaczego warto zorganizować wesele w Spichlerzu w Kazimierzu Dolnym?

  • Rezerwacja obiektu na wyłączność Hotelu i Resturacji.
  • Możliwość organizacji przyjęcia na dworze w formie Garden Party, możliwość organizacji koncertu podczas wesela.
  • Oferujemy nocleg gratis w apartamencie premium dla Pary Młodej oraz voucher kwotowy w prezencie po uroczystości. 
  • Przygotowujemy scenariusze imprezy, wszystko co się dzieje w trakcie uroczystości jest szczegółowo zaplanowane i omówione. Manager Ośrodka zawsze czuwa nad przebiegiem całej imprezy.  
  • Oferujemy regionalną, pyszną kuchnię, a zestawy menu rozpoczynją się już od. 140zł/os.
  • Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez, a nasza obsługa nie jest przypadkowa. 

Każdą ofertę przygotowujemy i omawiamy indywidualnie, dlatego bardzo prosimy o kontakt trojanowska.lilianna@gmail.com

 

newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij